Zapraszam do Studia mieszczącego się;

41-800, Zabrze, ul. Wolności 274.

 

Czynne

od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-16.30

sobota - 10.00-13.00

 

Jeżeli nie możesz przyjść w powyższych godzinach

Zadzwoń!

 

Telefon: 662 455 777

 

Studio Fotografii Fotomedia24 Zabrze

Skontaktuj się

Zdjęcia biznesowe, wizerunkowe - dla kogo?

Biznesową sesję portretową, powinien zafundować sobie każdy kto poważnie myśli o kreowaniu swojego wizerunku. Bez względu na to ile mamy lat.

 

Tego typu zdjęcia są świetnym narzędziem w komunikacji marketingowej. Nasz wizerunek przedstawiony na tego typu fotografiach jest odpowiedzialny za tak zwane "pierwsze wrażenie" jakie wywrzemy. Jak zapewne wiecie pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Drugiej szansy raczej nie będzie.

 

Tego typu zdjęcia portretowe doskonale się sprawdzą w takich sytuacjach kiedy:

 

  • Szukasz nowej pracy i dołączysz je do swojego CV. Powszechnie wiadomo, że rekruterzy chętniej zapraszają na rozmowy osoby, które do swoich dokumentów aplikacyjnych dołączyły profesjonalnie wykonaną fotografię.

  • Prowadzisz swoją firmę i masz stronę www a w niej zakładkę " o mnie". Dołączając tam takie zdjęcie informujesz, że jesteś profesjonalistą. Potencjalny kontrahent na pewno zwróci na to uwagę.

  • Pracujesz w firmie, która wymaga dołączenia takich zdjęć na swojej stronie w celu przedstawienia zespołu swoich pracowników. Chyba nie chcesz kiepsko wyglądać w tym gronie?

  • Jako zdjęcie profilowe na fb lub innych mediach społecznościowych.

     

Jak widzisz sytuacji i miejsc gdzie takie zdjęcia są wręcz niezbędne jest wiele. Na pewno więcej niż tych o których napisałem.

 

Jeżeli po przeczytaniu tego krótkiego artykułu stwierdzisz, że taki portret biznesowy jest Ci potrzebny to zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą.

 

07 marca 2019